1

Pasaulio sveikatos organizacijai paskelbus, kad SARS-CoV-2 sukeltos infekcijos COVID-19 plitimas virto pandemija ir vadovaujantis LR Vyriausybės sprendimu kovo 16 – balandžio 13 dienas visoje Lietuvos teritorijoje paskelbti karantiną, siekiant apsaugoti Vilniaus universiteto bendruomenės narių sveikatą darbas Chemijos ir geomokslų fakultete organizuojamas nuotoliniu būdu.

Terminas gali būti pratęstas. Prašome elgtis atsakingai: neiti iš namų, jei tai nėra būtina, palaikyti su žmonėmis tik nuotolinį ryšį. Saugokime savo ir kitų sveikatą.

Dėkojame visiems už supratingumą.

Informacija bus nuolat pildoma.