renginys skirtas vilniaus universiteto profesoriams kaziui ir vitui dauksams atiminti 2

Maloniai kviečiame į renginį, skirtą Vilniaus universiteto profesoriams Kaziui Daukšui (1905-1985) ir prof. Vitui Daukšui (1935-2013) atminti.

115 metų prof. Kazio Daukšo ir 85 metų prof. Vito Daukšo gimimo metinių minėjimas vyks 2020 m. vasario 25 d. (antradienį) 16.00 val. Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto Kazio Daukšo auditorijoje (Naugarduko g. 24, Vilnius).

Prisiminimais apie profesorius Kazį ir Vitą Daukšus dalinsis doc. Emilija Udrėnaitė, prof. Rolandas Kazlauskas, prof. Povilas Vainilavičius, prof. Sigitas Tumkevičius ir prof. Aivaras Kareiva.

KVIETIMAS-RENGINIO PROGRAMA