1

Vasario 20-21 dienomis jau trečią kartą geologinių katedrų patalpose intensyviai dirbs mokytojų kvalifikacijos tobulinimo seminaro dalyviai. Susirinkę iš visos Lietuvos mokytojai klausys paskaitas, atliks praktinius darbus.

Vasario 20 dieną, be seminaro programoje numatytų užsiėmimų, mokytojai galės dalyvauti mini konferencijoje ir diskusijoje „Klimato kaita: dabartinė ir geologinė perspektyvos“ (pranešėjai: Judita Liukaitytė-Kukienė, prof. Egidijus Rimkus, doc. Andrej Spiridonov).

Mokytojų kvalifikacijos tobulinimo seminaras vykdomas kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru (LMNŠC).

2019 metais vykusio susitikimo akimirkos:

pav1a mokyt sempav1b mokyt sem
                                                              Mokoma skaityti informaciją, „užrašytą" uolienose

pav3 mokyt sem

pav4 mokyt sem

Žvelgiama į uolienų vidų                                                              Sužinoma apie naujausius tyrimų metodus