vu didysis kiemas 642x410

Vilniaus universiteto (VU) Centrinė rinkimų komisija informuoja, kad Chemijos ir geomokslų fakultete prasideda nauji rinkimai į atsiradusią laisvą VU Senato nario/-ės vietą. Tokia padėtis susidarė Senato nariui prof. habil. dr. Arūnui Ramanavičiui tapus VU Tarybos nariu.

Kandidatūrų šiuose rinkimuose kėlimas vyksta nuo sausio 28 d. iki vasario 24 d., 15:00 val. Pagal Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 14 punktą, teisę kelti kandidatus į Senato narius turi:

• rinkimų teisę turintys darbuotojai (savo ar kito rinkimų teisę turinčio darbuotojo kandidatūrą jo sutikimu);
  • kamieninio akademinio padalinio šakinis akademinis padalinys savo rinkimų teisę turinčių darbuotojų susirinkimuose.

Senato rinkimai VU Chemijos ir geomokslų fakultete planuojami balandžio 6 – 8 d. Balsuojama bus padalinio komisijos nurodytose patalpose (apie jas bus informuojama vėliau).

Rinkimuose galės dalyvauti Rinkimų teisę turintys darbuotojai, įtraukti į Centrinės rinkimų komisijos patvirtintą rinkėjų sąrašą (ši informacija taip pat bus pateikta vėliau).

Rinkimai vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto Statutu ir Senato patvirtintu Senato narių rinkimų tvarkos aprašu. Juos vykdys padalinio rinkimų komisija.