vu didysis kiemas 642x410

Paaiškėjo lapkričio 4-5 dienomis vykusių Vilniaus universiteto Tarybos rinkimų rezultatai. Rinkimus laimėjo kandidatai, surinkę 50 ir daugiau procentų dalyvavusių rinkėjų balsų. Rinkimų laimėtojai paaiškėjo 3 srityse:

• Medicinos ir sveikatos mokslų interesų srityje laimėjo prof. Eugenijus Lesinskas (surinko 60,93 % balsų);
  • Gamtos mokslų srities matematikos, fizikos, chemijos, astronomijos, informatikos kryptyse arba technologijos mokslų srityje laimėjo prof. Arūnas Ramanavičius (surinko 56,04 % balsų);
  • Aukštųjų technologijų, susijusių su biomedicinos mokslais interesų srityje laimėjo dr. Eglė Radzevičienė (surinko 55,63 % balsų).

Antrojo balsavimo turo dar prireiks 6 srityse. Jose varžysis du daugiausia balsų surinkę kandidatai, iš kurių nugalės tas, kuris surinks daugiau balsų. Antrasis rinkimų turas vyks jau lapkričio 11-12 dienomis. Su visais rinkimų rezultatais kviečiame susipažinti VU puslapyje – skiltyje Rinkimai į VU Tarybą.

arunas ramanavicius

Visos Chemijos ir geomokslų fakulteto bendruomenės vardu sveikiname gerbiamą Fizikinės chemijos katedros profesorių Arūną Ramanavičių, tapus Vilniaus universiteto Tarybos nariu penkerių metų kadencijai. Linkime visokeriopos sėkmės ir neblėstančios energijos!