2019 m. spalio 16 d. Vilniaus universiteto Centrinė rinkimų komisija (CRK) oficialiai įregistravo kandidatus į VU Tarybą. Visą jų sąrašą su pagrindine informacija apie kiekvieną galite rasti VU tinklapio specialioje skiltyje Rinkimai į VU Tarybą.

Nuo šiandien iki 2019 m. spalio 25 d. (imtinai) truks agitacinis laikotarpis, kuriuo metu bus organizuojami bendri debatai pagal atskiras interesų sritis. Visų vyksiančių debatų vietą ir laiką taip pat galite rasti VU tinklalapyje Kandidatų debatai.

2019 m. spalio 25 d. 14 val. Chemijos ir geomokslų fakulteto Fizikinės chemijos auditorijoje (Naugarduko g. 24, 110 kab.) vyks Universiteto dėstytojų ir mokslo darbuotojų, atstovaujančių Gamtos mokslų interesų srities matematikos, fizikos, chemijos, astronomijos, informatikos krypčių arba technologijos mokslų interesų srities interesus debatai. Juose dalyvaus šie kandidatai: prof. Valentina Dagienė, doc. Mindaugas Mačernis, prof. Konstantinas Pileckas bei prof. Arūnas Ramanavičius. Debatų moderatorius prof. Mikas Vengris. Klausimus kandidatams galite užduoti jau dabar – tereikia užpildyti užklausos formą klausimas kandidatui.

Primename, kad Tarybos rinkimai Vilniaus universitete vyks 2019 m. lapkričio 4-5 d. Išankstinis balsavimas numatomas 2019 m. spalio 28-29 d.