vu bokstai 642x410

Iki 2019 m. rugsėjo 30 d. vyko kandidatų į Vilniaus universiteto Tarybos narius kėlimo etapas. Chemijos ir geomokslų fakultete buvo iškelti šie kandidatai:

1. Antanas Marcinonis (ne universiteto darbuotojas; aukštųjų technologijų, susijusių su matematikos, fizikos, chemijos ir informatikos mokslais, interesų sritis);
  2. Arūnas Ramanavičius (universiteto mokslo darbuotojas; gamtos mokslų interesų srities matematikos, fizikos, chemijos, astronomijos, informatikos kryptis arba technologijos mokslų interesų sritis).

Iki 2019 m. spalio 16 d. vyksta iškeltų kandidatų į VU Tarybą pateiktų dokumentų atitikimo nustatytiems reikalavimams tikrinimas.

Primename, kad Tarybos rinkimai Vilniaus universitete vyks 2019 m. lapkričio 4-5 d, o išankstinis balsavimas numatomas 2019 m. spalio 28-29 d.