Mokymai CHGF studentams


Kviečiame registruotis į mokymus skirtus baigiamųjų kursų studentams. Mokymų tikslas yra supažindinti studentus kaip tinkamai ieškoti, pateikti ir tvarkyti informaciją rengiant baigiamuosius darbus bei pristatyti gautus rezultatus gynimo metu.
Mokymų dalyviams bus išduodami pažymėjimai.
Mokymus organizuoja VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Studijų skyrius.

MOKSLINĖS INFORMACIJOS PAIEŠKA. REGISTRACIJA BAIGTA
2020-02-12 (trečiadienis) 15.00-16.30 val.
MKIC, A310 (Saulėtekio al. 5).
Mokslinės informacijos paieška (įrankiai, specializuotos duomenų bazės, atvirosios prieigos šaltiniai ir duomenų archyvai, talpyklos). Lektorė Eglė Jočienė.


ETIŠKAS INFORMACIJOS NAUDOJIMAS. REGISTRACIJA BAIGTA
2020-02-13 (ketvirtadienis) 15.00-16.30 val.
MKIC, A310 (Saulėtekio al. 5).
Etiškas informacijos naudojimas (citavimas, plagiato klausimas, informacijos saugojimas, apdorojimas, naudojimas, informacijos tvarkymo programų įvairovė) ir informacijos tvarkymo programa „Mendeley“ (praktinis užsiėmimas). Lektorė Eglė Jočienė.


REKOMENDACIJOS BAIGIAMŲJŲ DARBŲ PRISTATYMUI REGISTRACIJA BAIGTA
2020-02-14 (penktadienis) 14.00-15.30 val.
CHGF Chemijos institutas OChA (125 kab.) (Naugarduko g. 24).
Rekomendacijos baigiamųjų darbų pristatymui: kaip kalbėti, kad tave girdėtų (sklandus, tvarkingas ir užtikrintas kursinio, baigiamojo bei praktikos darbo pristatymas). Lektorė Julija Grigorjevaitė.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos