1

2020 m. balandžio 7 d. Vilniaus universiteto Senatas priėmė nutarimą Nr. SPN-15 visas studijų veiklas (įskaitant ir studijų atsiskaitymus) Universitete iki 2019–2020 studijų metų pavasario semestro pabaigos (2020 m. birželio 30 d.) vykdyti tik nuotoliniu būdu.

Atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus, švelninančius karantino sąlygas valstybėje, koronaviruso prevencijai skirta darbo grupė Vilniaus universitete taip pat lengvina paslaugų teikimo sąlygas ir mažina ribojimus. Informacija apie konkrečius sprendimus nuolat atnaujinama specialioje VU tinklalapio skiltyje.

Nuo birželio 1 d. Vilniaus universiteto neakademiniai ir mokslo darbuotojai (visi, kurių veiklai netaikomas VU Senato nutarimas dėl pavasario semestro vykdymo nuotoliniu būdu) pradeda veiklą ir nenuotoliniu būdu.