julija grigorjevaite

Lietuvos mokslų akademija (LMA), siekdama skatinti jaunųjų mokslininkų ir doktorantų kūrybinį aktyvumą, kasmet organizuoja Jaunųjų mokslininkų ir doktorantų mokslinių darbų konkursą. LMA prezidiumas, remdamasis konkurso rezultatais, Jaunųjų mokslininkų ir doktorantų mokslinių darbų konkursui pateiktų darbų vertinimo komisijų siūlymais bei LMA mokslų skyrių teikimu, nutarė skirti 2023 metų premijas LMA Jaunųjų mokslininkų ir doktorantų mokslinių darbų konkurso nugalėtojams tarp kurių matematikos, fizikos ir chemijos mokslų skyriuje apdovanota ir VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto mokslininkė dr. Julija Grigorjevaitė už mokslo darbą „Liuminescencinių medžiagų sintezė ir optiniai tyrimai“.

Sveikiname ir linkime sėkmės tolimesniuose darbuose!