norsa poster page 0001

LSMC Sociologijos institutas kviečia į 9-ąją NoRSA konferenciją tema „Regioninės globalių iššūkių pasekmės Šiaurės šalyse“. Šią konferenciją organizuos Lietuvos socialinių mokslų centro Sociologijos institutas, bendradarbiaudamas su Vilniaus universitetu. Renginys vyks Vilniuje, 2024 m. gegužės 2-3 dienomis.

Konferencijos tikslas – skatinti bendradarbiavimą ir keitimąsi patirtimi tarp mokslininkų iš Šiaurės šalių, atstovaujamų Regioninių Studijų Asociacijos (RSA) šiaurės šalių tarybos (Danija, Estija, Islandija, Latvija, Lietuva, Norvegija, Suomija ir Švedija). Kviečiame mokslininkus, tyrinėjančius naujausius regioninio vystymosi procesus Šiaurės šalyse, prisijungti prie šios aktyvios diskusijų ir pažangių idėjų konferencijos.

Preliminarius pranešimų santraukų tekstus (iki 200 žodžių) galite siųsti iki 2024 m. vasario 12 d. Artimiausiu metu bus pateikta daugiau informacijos apie dalyvio mokestį ir kitas detales.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite adresu: .