Sveikiname su Mokslo ir žinių diena!

Rugsėjo 1-ąją švenčiame ne tik naują mokslo metų pradžią, bet ir mūsų nuolatinį troškimą siekti pažangos, atradimų ir naujų žinių. Jūsų atsidavimas ir noras mokytis bei kurti leidžia mums pasiekti aukštus tikslus.

Ši diena kviečia mus pažvelgti į praeitį su dėkingumu už visus pasiekimus ir pamokas bei žvelgti į neaprėpiamas ateities galimybes. Todėl dėkoju jums už jūsų darbą ir pastangas. Linkiu sėkmės studijose, moksliniuose tyrimuose ir kituose darbuose.
Tikiuosi, kad šių naujųjų mokslo metų pradžia bus jums sėkminga ir džiaugsminga.

Su geriausiais linkėjimais,
VU Chemijos ir geomokslų fakulteto dekanas prof. Aivaras Kareiva