OPTIŠKAI SKAIDRIŲ ELEKTRODŲ MODIFIKAVIMAS KONJUGUOTAIS POLIMERAIS

Projekto kodas: 09.3.3-LMT-K-712-03-0061

Projekto tikslas

Šio projekto tikslas yra parinkus geriausias sintezės sąlygas elektrochemiškai padengti skaidrius elektrodus elektrai laidaus polimero danga ir ištirti jų optines bei elektrines savybes.

PROJEKTAS:

OPTINIO REDUKUOJANČIŲ CUKRŲ NUSTATYMO METODO TOBULINIMAS BEI  PRITAIKYMAS ANALIZEI REALIUOSE MĖGINIUOSE

Projekto kodas: 09.3.3-LMT-K-712-03-0090

Projekto tikslas

Ugdyti studento mokslinę kompetenciją ir įgūdžius vykdant optinio redukuojančių cukrų nustatymo metodo pagrįsto aukso nanodalelių sinteze tobulinimą bei pritaikymą analitės nustatymui realiuose mėginiuose.

AUKŠTYNVERTĖS EMISIJOS POLIMORFINIUOSE MOLIBDATUOSE IR VOLFRAMATUOSE TYRIMAS

Projekto kodas: 09.3.3-LMT-K-712-03-0071

Projekto tikslas

Išmokti kontroliuoti aukštynvertės emisijos spalvą polimorfiniuose molibdatuose ir volframatuose

TEKSTILĖS PLUOŠTO MODIFIKAVIMAS ELEKTRAI LAIDŽIAIS POLIMERAIS

Projekto kodas: 09.3.3-LMT-K-712-03-0063

Projekto tikslas

Ugdyti studento mokslinę kompetenciją ir įgūdžius vykdant pasirinkto tekstilinio pluošto modifikavimą elektrai laidžių polimerų monomerais.

1,3-DIARILPROPINONŲ PANAUDOJIMAS 2-PAKEISTŲ 3,5-DIARILTIOFENŲ SINTEZEI

Projekto kodas: 09.3.3-LMT-K-712-03-0118

Projekto tikslas

Susintetinti 2,3,5-tripakeistus tiofenus iš pasirinktų 1,3-diarilpropinonų optoelektroninių savybių tyrimams.

PROJEKTAS:

LIČIO SILIKATO IR ITRIU STABILIZUOTO CIRKONIO OKSIDO BIOKERAMINIŲ DANGŲ NUSODINIMAS NEVANDENINIU ZOLIŲ–GELIŲ METODU TAIKYMUI ODONTOLOGIJOJE

Projekto kodas: 09.3.3-LMT-K-712-03-0062

Projekto tikslas

Suprasti biokeraminių dangų nusodinimo zolių-gelių metodu ant metalo paviršiaus įpatumus ir išmokti savarankiškai analizuoti plonų sluoksnių rentgeno difrakcinės analizės, skenuojančiosios elektroninės ir atominių jėgų mikroskopijos gautus duomenis.

PROJEKTAS:

APKONVERTUOJANČIŲ NAGDF4 NANODARINIŲ LEGIRUOTŲ YB, ER, ND JONAIS SINTEZĖ IR LIUMINESCENCINIŲ SAVYBIŲ TYRIMAS

Projekto kodas: 09.3.3-LMT-K-712-03-0093

Projekto tikslas

Įsisavinti liuminescencinių tyrimų žadinimui naudojant 980 nm bei 808 nm nuolatinės veiklos lazerinę spinduliuotę metodiką, gebėti savarankiškai atlikti šiuos bei kinetinių matavimų tyrimus.

PROJEKTAS:

REKURENCIJOS GRAFIKŲ IR REKURENCIJOS ANALIZĖS METODŲ VYSTYMAS MASINIŲ IŠMIRIMŲ ĮVYKIŲ TYRIMAMS

Projekto kodas: 09.3.3-LMT-K-712-03-0053

Projekto tikslas

Sukurti priemones senovinių bendrijų analizei ir erdvinei bei laikinei stratigrafinei koreliacijai naudojantis rekurencijos grafikų teorija.