geogragija2geogragija2geogragija2geogragija2

Geografija ir kraštotvarka

Magistrantūra VU Geomokslų institute

Į Geografijos ir kraštotvarkos magistrantūrą priimami šių studijų krypčių absolventai: gamtinė geografija, visuomeninė geografija, teritorijų planavimas, biologijos krypties šaka ekologija, aplinkotyra, geologija, ekonomika, sociologija, vadyba, verslas, istorija, archeologija, architektūra, miškininkystė, žemės ūkis, turizmas ir poilsis, komunikacija, pedagogikos krypties šaka dalyko pedagogika, bendrosios inžinerijos šakos aplinkos inžinerija ir statybos inžinerija, inžinerija, taip pat baigę pirmosios pakopos studijas kolegijoje ir baigę Vilniaus universitete Geografijos papildomųjų studijų programą.

Studijos integruoja šių sričių pažinimą:
  • Visuomenės raidos ir teritorinės organizacijos,
  • Kultūrinio kraštovaizdžio sandaros ir evoliucijos,
  • Teritorijų planavimo (krašto tvarkymo).

Programos privalumai:
  • Platus kompleksinis (geografo ir planuotojo) išsilavinimas su visuomeninės geografijos kvalifikacija,
  • Rūpestis gamta, kultūros paveldu, žmogumi, šalies ateitimi,
  • Vadybos įgūdžiai.

Karjeros galimybės:
  • valstybės valdymo struktūros: Aplinkos, Užsienio reikalų, Žemės ūkio ministerijos, įvairūs jų departamentai, tarnybos,
  • Saugomų teritorijų tarnyba,
  • saugomų teritorijų administracijos,
  • savivaldybės,
  • rekreacijos ir turizmo sektorius,
  • privatus sektorius.

Reikia daugiau informacijos? Paskaityk, susisiek:
Darijus Veteikis, +370 5 2398288,
M. K. Čiurlionio 21/27, Vilnius, 303 kab.