Diplomų įteikimai Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto absolventams vyks 2024 m. birželio 17 d. Šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12, Vilnius).

13.00–14.30 val. diplomai teikiami pirmosios pakopos absolventams.

Diplomus teiks – Vilniaus universiteto vicerektorė, mokslo prorektorė prof. (HP) dr. Edita Sužiedėlienė.

Absolventus sveikins VU Chemijos ir geomokslų fakulteto dekanas prof. habil. dr. Aivaras Kareiva, akademinių reikalų prodekanė doc. dr. Tatjana Kochanė, fakulteto alumnė chemikė ir Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistė Greta Keraitė bei socialinio partnerio UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ atstovas Chromatografijos ir masių spektrometrijos tyrimų centro vadovas dr. Lukas Taujenis.

2024 metų laidos bakalaurų vardu kalbės studijų programos Nanomedžiagų chemija absolventė Simona Bendžiūtė ir studijų programos Geografija absolventė Vasarė Tamašauskaitė.

15.00–16.00 val. diplomai teikiami antrosios pakopos absolventams.

Absolventus sveikins VU Chemijos ir geomokslų fakulteto dekanas prof. habil. dr. Aivaras Kareiva, akademinių reikalų prodekanė doc. dr. Tatjana Kochanė, fakulteto alumnė Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos direktorė dr. Agnė Jasinavičiūtė, socialinio partnerio UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ atstovas Chromatografijos ir masių spektrometrijos tyrimų centro vadovas dr. Lukas Taujenis ir Vilniaus miesto moterų choras „VIVA“ (choro meno vadovė – Vilija Mažintaitė, chormeisterė – Augustė Andrijauskaitė).

2024 metų laidos magistrų vardu kalbės studijų programos Chemija absolventė Živilė Stanionytė, programos Kartografija absolventė Vaiva Venckauskaitė ir programos Farmacinė chemija absolventas Felix Lücke.

Kviečiame dalyvauti!

Absolventams rezervuotos vietos priekyje, svečiams – likusios.

Atsižvelgiant į renginio pobūdį, kviečiame atvykti pasipuošus dalykine-šventine apranga. Primename, kad mantijos nėra mūsų Universiteto tradicija, jeigu norima, galima pasipuošti universiteto studentiška kepurėle.

Absolventai, negalintys dalyvauti diplomų įteikimo šventėje iki 2024 m. birželio 14 d. 12.00 val. turi apie tai pranešti:

Chemijos instituto absolventai studijų koordinatorei Rūtai Aukštakojytei (tel. 8 (5) 219 3104, el. p. ),

Geomokslų instituto absolventai studijų koordinatorei Vytai Morkvėnaitei (tel. 8 (5) 239 8202, el. p. ).