Konferencija „Klimato kaita Lietuvoje: globalūs ir nacionaliniai iššūkiai, stebėsena ir politikos gairės“

Konferencija skirta paminėti 250 metų meteorologinių matavimų Lietuvoje sukaktį, pasidalinti patirtimi vykdant klimato kaitos stebėseną, sprendžiant aktualias nūdienos problemas susijusias su klimato kaitos keliamomis grėsmėmis Lietuvos gamtai, ūkiui ir žmonių gerovei, aptarti klimato kaitos politikos uždavinių įgyvendinimą. Kviečiame dalyvauti mokslininkus, studentus, visuomenės aktyvistus, verslininkus, mokytojus ir gimnazistus.

Vieta: Vilniaus universiteto Geomokslų institutas, M. K. Čiurlionio 21, Vilnius

Data: 2020 m. kovo 20 d. 9‒19 val.

Organizatoriai: Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Geomokslų institutas

Detali renginio informacija