Straipsniukas i puslapi_2018.jpg

2018 m. lapkričio 14 dieną Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto magistrantūros pirmo kurso studentams Arminui Juriui ir Indrei Misiūnaitei paskirtos vardinės „Gražinos Romualdos Klimavičius” stipendijos.

Šia stipendija siekiama paskatinti gabius Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto studentus siekti geresnių studijų rezultatų, domėtis naujovėmis, dalyvauti moksliniuose tyrimuose.

Stipendiją steigia Gražinos Romualdos Klimavičius vardo stipendijos fondas. Fondą sudaro Gražinos Romualdos Klimavičius nustatytos sumos metinės palūkanos, kurios skiriamos kasmetinėms vardinėms stipendijoms mokėti. Vardinės stipendijos dydis priklauso nuo sukauptų metinių palūkanų.

Sveikiname!