studentas-vienai-dienai-1920X633.png

2018 m. spalio 22–26 dienomis Vilniaus universitete vyks atsinaujinęs tradicinis renginių ciklas „Studentas vienai dienai“. Paskaitose, laboratorijose ir praktiniuose užsiėmimuose universiteto studentai moksleiviams padės tapti akademinės bendruomenės nariu nors vienai dienai ir sužinoti, ką reiškia studijuoti geriausiame šalies universitete.

- Paskaitos Kaune

- Renginiai moksleiviams

- Paskaitos spalio 22 d.

- Paskaitos spalio 23 d.

- Paskaitos spalio 24 d.

- Paskaitos spalio 25 d.

- Paskaitos spalio 26 d.

Rinkis dominančias paskaitas, registruokis ir nurodytu laiku atvyk į atitinkamą Universiteto padalinį. Nepamiršk, kad paskaitų trukmė – 90 minučių (kartais ir ilgiau – žiūrėk prie paskaitos aprašymo), jos bus skaitomos laikantis nustatyto plano ir nekeičiant jų turinio.

Jeigu nori VU prizo ar reikia pateisinimo dėl praleistų pamokų mokykloje, atsispaudink pažymąpatvirtinančią dalyvavimą „Studentas vienai dienai“ paskaitoje (prieš pateikiant pasirašyti dėstytojui, pažymą reikia užpildyti).

Pažyma patvirtinanti dalyvavimą paskaitoje

Kyla klausimų? Parašykite mums: Lina Bivainienė,

Susipažinkite su ankstesnių sesijų tvarkaraščiais:

2015 m. kovo 16 - 20 d. atvirų paskaitų tvarkaraštis.

2015 m. lapkričio 16 - 20 d. atvirų paskaitų tvarkaraštis.

2016 m. kovo 7-18 d. d. atvirų paskaitų tvarkaraštis.

2016 m. lapkričio 21- gruodžio 2 d. d. atvirų paskaitų tvarkaraštis.

2017 m. kovo 27 - balandžio 7 d. d. atvirų paskaitų tvarkaraštis.