Komentarai ir pastabos dėl interneto svetainės

9407639888 071bd7a7df o1 642x336

Kviečiame registruotis iki rugsėjo 24 d. 24.00 val. Rudens semestro universitetų sąrašą rasite čia. Apsispręsti, kokią aukštąją mokyklą išsirinkti, gali padėti užsienio universiteto skelbiama informacija atvykstantiems studentams bei jau dalyvavusiųjų mainuose studentų atsiliepimai.

Daugiau informacijos apie ERASMUS+ programą ieškokite Vilniaus universiteto tarptautinių ryšių skyriaus interneto svetainėje. Iškilus klausimams galite kreiptis į ERASMUS+ studentų koordinatorę Agnę Jacynaitę, tel. (8 5) 219 3215, Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (bendra informacija, dokumentacija, registracijos anketos pildymas) ir fakultetų mainų koordinatorius (akademiniai klausimai: šalies, universiteto pasirinkimas).