img 2 20a597c0 4298 4361 93e6 337ec3637ca2

Vilniaus universiteto studentai gali papildomai studijuoti pasirinktą užsienio kalbą ir taip plėsti savo universitete kaupiamų žinių bagažą.

 

Studijuoti užsienio kalbas siūlo:

• Filologijos fakultetas (estų, lenkų, lotynų, naująją graikų, rusų, slovėnų, turkų, vengrų kalbas);

• Užsienio kalbų institutas (italų, ispanų, prancūzų, vokiečių, rusų, norvegų, rumunų kalbas).

Registruotis į šiuos kalbų mokymus galima nuo 2017 m. rugsėjo 4 d. iki rugsėjo 17 d. (imtinai) Vilniaus universiteto studijų informacinėje sistemoje (skiltyje „Kita užsienio kalba"). Informaciją apie galimus kalbų mokymosi lygius ir tvarkaraščius galite rasti Vilniaus universiteto studijų informacinėje sistemoje.

Vilniaus universitetas dalį užsienio kalbos (kuri studijuojama papildomai, kaip ne studijų programos dalykas) mokymosi kainos kompensuoja, todėl Vilniaus universiteto studentams vieno semestro kaina yra tik 55 Eur.

Informacija apie išklausytus ne studijų programos (užsienio kalbos) dalykus yra įtraukiama į diplomo priedėlį ir, jeigu reikalinga, išduodama pažyma. Kviečiame pasinaudoti šia galimybe.

Savo užsienio kalbos lygį galite pasitikrinti atlikdami kalbos lygio nustatymo testą Vilniaus universiteto virtualioje mokymosi aplinkoje (VMA): https://moodle.esec.vu.lt/course/view.php?id=25315. Pažymime, jog norint prisijungti prie VMA turite būti užsiregistravę Vilniaus universiteto e.tapatybių valdymo sistemoje (https://idm.vu.lt/).