Komentarai ir pastabos dėl interneto svetainės

thermo fisher scientific 416x416 site images sd aktualu thumb medium200 150

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“, tęsdama ilgametį bendradarbiavimą su Lietuvos universitetais, kviečia Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro ir Chemijos ir geomokslų fakulteto magistro studijų 1 kurso studentus Bendrovėje rengti antrosios (magistro) studijų pakopos baigiamuosius darbus.

Geriausiems studentams, kurie 2017-2018 mokslo metais baigiamuosius studijų darbus rengs Bendrovėje, bus skirtos vardinės „Thermo Fisher Scientific“ stipendijos.

Magistro studijų studentams skiriamos stipendijos dydis yra 1772 Eur (vieneriems mokslo metams). Stipendiją mokės Vilniaus universitetas lygiomis dalimis kas mėnesį. Paskyrus stipendiją, jos gavėjas nepraras galimybės gauti valstybės ar kitokias stipendijas.

Paraiškas magistro 1 kurso studentai turi pateikti iki 2017 m. rugsėjo 14 d. imtinai.

Studentai turi pristatyti šiuos dokumentus:

1.    gyvenimo aprašymą (CV); 2.    motyvacinį laišką, Jame studentai turi nurodyti  baigiamojo darbo, kurį norėtų rengti UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“, temą; 3.    bakalauro diplomo ir priedėlio kopijas; 4.    bakalauro darbą el. formatu; 5.    valstybinių brandos egzaminų rezultatus ir trumpą studento kitų studijų pasiekimų ir visuomeninės veiklos charakteristiką (dalyvavimas mokslinėse olimpiadose ir pan., jei yra); 6.    katedros (instituto) ar grupės darbo vadovo ar darbovietės vadovo rekomendacija būtų pranašumas.

Dokumentai pateikiami VU Studijų direkcijai (el. paštu adresu: ) ir UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ (el. paštu adresu: ), el. laiško pavadinime nurodant: Paraiška „Thermo Fisher Scientific“ stipendijai gauti.

Informacija apie paskirtas stipendijas bus paskelbta VU Gyvybės mokslų centro ir Chemijos ir geomokslų fakulteto tinklalapiuose iki 2017 m. rugsėjo 26 d. imtinai.

„Thermo Fisher Scientific“ vardinės stipendijos yra skiriamos nuo 2011 m. Stipendijos tikslas – skatinti dalyvauti moksliniuose tyrimuose ir siekti karjeros gabius ir motyvuotus VU studentus, studijuojančius su biotechnologijomis ar UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ veikla susijusius mokslus ir kryptingai gilinančius šių sričių žinias.

Iškilus klausimams, prašome kreiptis į UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ atstovą Kristiną Pocę: elektroniniu paštu , telefonu +37069979843.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ stipendijos konkurso sąlygospdf.

Informacijos šaltinis - Vilniaus Universitetas - www.vu.lt