Iki 2017 m. birželio 14 d. visi 2017 metų absolventai turi būti pilnai atsiskaitę su VU padaliniais pagal nustatytą tvarką:

Universiteto padaliniai, su kuriais reikia atsiskaityti:

• Universiteto biblioteka (grąžinti knygas, delspinigius, kt.);

• Universiteto Bendrųjų reikalų direkcijos Būsto skyrius (Saulėtekio al. 6);

• Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (grąžinti Lietuvos studento pažymėjimą);

• Fakulteto administracija (įvykdyti kitus įsipareigojimus).

Neatsiskaitę su Universiteto padaliniais absolventams nebus išduodami diplomai fakulteto diplomų įteikimo šventėje.

2017 m. birželio 20 d. visi 2017 metų Chemijos instituto absolventai, neturintys įsiskolinimų, turi ateiti pasirašyti diplomų registracijos žurnale Chemijos ir geomokslų fakulteto dekanate (Naugarduko g. 24) 10.00 - 12.30 val. ir 13.30 - 17.30 val.

Ateiti pasirašyti turi kiekvienas asmeniškai. Pasirašyti už studentą gali kitas žmogus, kuris turi notaro patvirtintą įgaliojimą dėl dokumentų tvarkymo VU.

Nepasirašę diplomų registracijos žurnale negalės gauti diplomų fakulteto diplomų įteikimo šventėje.