Informuojame, kad 2016-2017 m. m. pavasario semestre skatinamosios stipendijos bus skirstomos tokia tvarka:
– skatinamosioms stipendijoms skirtos lėšos bus paskirstytos kovo 14 d. pagal tai dienai fiksuotą valstybės finansuojamų studentų skaičių;
– kovo 16 d. padaliniai matys paskirstytas lėšas pagal studijų programas;
– kovo 17-20 d. bus paskirstomos lėšos stipendijomis studentams;
– nuo kovo 21 d. iki 23 d. 12 val. padalinių administratoriai galės perskirstyti stipendijas ir ruošti įsakymus;
– kovo 24 d. Finansų ir ekonomikos direkcija skaičiuos stipendijas;
– kovo 27-29 dienomis stipendijos bus mokamos studentams.

Studentai, prisijungę savo vartotoju prie eStudentas, kovo 20 d. 17 val. galės matyti, kiek konkrečiai jų studijų programai (šakai) yra paskirta 1,5 BSI ir 2,5 BSI dydžių stipendijų.
Apie skatinamųjų stipendijų paskyrimą/nepaskyrimą studentai galės matyti kovo 23 d. 17 val., padalinio administracijai baigus rengti skatinamųjų stipendijų skyrimo įsakymus.

Studijų direkcija