eu japan

Bakalauro ir magistrantūros tiksliųjų mokslų studijų programų baigiamųjų kursų studentai kviečiami teikti paraiškas „VULCANUS IN JAPAN“ stipendijai gauti.

1997 m. plėtojant glaudesnius Europos ir Japonijos prekybinius ryšius, pradėta įgyvendinti tarptautinės praktikos programa „VULCANUS IN JAPAN“. Programos įgyvendinimą koordinuoja Europos Sąjungos ir Japonijos pramonės bendradarbiavimo centras drauge su Europos Komisija ir Japonijos Ekonomikos, prekybos ir pramonės ministerija. Kiekvienais metais šiai programai paraiškas pateikia po 3–8 VU studentus. Programos tikslas – padėti ES universitetų tiksliųjų mokslų bakalauro ir magistrantūros baigiamųjų kursų studentams:

• susipažinti su aukštosiomis technologijomis, naudojamomis pažangiausiose japonų kompanijose;
  • išmokti japonų kalbą, pažinti japonų kultūrą;
  • įgyti tarptautinės profesinės patirties Japonijos pramonės įmonėse.

Kas gali dalyvauti?

Bakalauro ir magistrantūros tiksliųjų mokslų studijų programų (informatikos, inžinerijos, chemijos, elektronikos, biotechnologijų, fizikos, telekomunikacijos, keramikos, gamybos sistemų, architektūros) baigiamųjų kursų studentai:

• po universiteto baigimo turintys galimybę išvykti vieneriems metams ir laikinai sustabdyti tolesnes studijas;
  • galintys Japonijoje atliktą vienerių metų stažuotę įskaityti kaip studijų programos dalį.

*Teikti paraiškas gali studentai, paraiškos teikimo metu studijuojantys mažiausiai bakalauro pakopos ketvirtajame kurse.

Kada, kam ir kokius dokumentus pateikti?

Paraišką ir jos priedus VU Studijų direkcijai prašome pateikti iki 2017 m. sausio 10 d. (imtinai) adresu Saulėtekio al. 9, III rūmai, 104 kab.

Daugiau informacijos apie programą bei paraiškos forma:

Kyla klausimų? Kreipkitės!

Vilniaus universiteto Studijų direkcija Saulėtekio al. 9, III rūmai, 104 kab. Tel. (8 5) 236 6255 El. paštas: