Informuojame, kad nuo 2018 m. pavasario semestro dalyką "Paviršiaus chemija" skaitys naujas dėstytojas - asistentas dr. Aurimas Vyšniauskas.

aurimas vysniauskas2

dr. AURIMAS VYŠNIAUSKAS

Išsilavinimas: Chemijos mokslų daktaras, Londono imperatoriškasis koledžas, JK (2016), chemijos magistras, Oksfordo universitetas, JK (2012).

Interesų kryptys: Fotofizika, spektroskopija, fluoroforai, biofizika. Šiuo metu dirba su fluorescuojančių molekulinių klampos ir temparatūros sensorių, tobulinimu ir taikymu matavimams gyvose ląstelėse.

Stipendijos:

1. Stipendija (EPSRC Doctoral Prize Fellowship) podoktorantūrinei stažuotei Londono imperatoriškajame koledže (2016).

2. Stipendija (EPSRC Doctoral Prize Studentship) doktorantūrai Londono imperatoriškajame koledže (2012).

3. Stipendija už puikius pirmo kurso egzaminų rezultatus (5-tas tarp 187 studentų), Oksfordo universitetas (2009).

Apdovanojimai:

1. Prizas už geriausią žodinį pristatymą Londono imperatoriškojo koledžo doktorantų simpoziume, fizikinės ir analitinės chemijos sesijoje (2015).

2. Prizas už puikius antro ir trečio kurso egzaminų rezultatus (7-tas tarp 179 studentų), Oksfordo universitetas (2011).

3. Apdovanotas aukso ir bronzos medaliais tarptautinėse chemijos olimpiadose (2006, 2007).