29136869 10155661314294285 31886971076870144 n

Esi aktyvus mokslo, sporto, kultūros ar visuomeninėje veikloje? Iki kovo 25 dienos Vilniaus universiteto Studijų informacinėje sistemoje (https://is.vu.lt) pildyk prašymą vienkartinei tikslinei stipendijai gauti. Daugiau informacijos gali rasti: http://bit.ly/2IkQkeL

demola 600x400

Universitetas kartu su Visorių informacinių technologijų parku visus studentus kviečia dalyvauti "Demola Vilnius" programoje, kurios tikslas – suburti universitetus, studentus ir verslo įmones bendriems iššūkiams spręsti.

Programa suteikia studentams galimybę išmėginti save, užmegzti naujų pažinčių ir įgyti komandinio darbo patirties. Kartu su įmonių atstovais dalyviai dirbs komandose ir ieškos sprendimų, padėsiančių patobulinti esamus produktus arba sukurti naujus.

Aplikuoti galima iki kovo 11 d., tad raginame nesnausti. Daugiau informacijos -  https://goo.gl/j9oBfk

28378319 1849963991721211 5575082699341616240 n

 

Tai mokymai studentams, kurie nori pasisemti naujų idėjų apie tai, kaip prisistatyti darbdaviams, kad būtų pastebėti. Taip pat visiems tiems, kuriems trūksta gyvenimo aprašymo rengimo žinių ar praktinių įgūdžių.
Seminaro metu kalbėsimės apie dažniausiai daromas esmines klaidas, konsultuosime individualiai.

Atsineškite į seminarą savo gyvenimo aprašymą ir gaukite konkrečių idėjų, kaip jį patobulinti!

Mokymus organizuoja Studentų paslaugų ir karjeros skyriaus konsultantė Aida Akudovičiūtė.

Mokymai vyks kovo 7 d. 15.00–17.00 val. Karjeros centre, Studentų paslaugų ir karjeros skyriuje, Vilniaus universitete, Saulėtekio al. 9, III rūmuose.

Registracija: https://goo.gl/sRbSif

 

 

 

 

 

 

 

Kviečiami paskutinio kurso bakalauro programos studentai, magistrantai ir doktorantai teikti paraiškas į Profesinės stažuotės programos konkursą

Profesinės stažuotės programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams suteikiamos iki 30,000 JAV dolerių per metus stipendijos, kurios sirtos padengti apgyvendinimo, maisto bei transporto išlaidas stažuotės metu.

Per septynerius Baltijos-Amerikos Laisvės fondo veiklos metus šia unikalia galimybe jau  pasinaudojo beveik 90 studentų ir absolventų iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Ši programa – tai puiki galimybė įgyti profesinės patirties, išplėsti pažinčių ratą, susipažinti su JAV kultūra ir gyvenimo būdu.

Paraiškos priimamos iki balandžio  2 d. Daugiau informacijos apie programą ir konkurso sąlygas rasite: http://www.balticamericanfreedomfoundation.org/internship/

 

gi 110604 nimble schedule

 

2018 m. vasario 22 d. atnaujintas Chemijos instituto Pavasario semestro paskaitų tvarkaraštis, jį

rasite TVARKARAŠČIŲ skiltyje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

marshall alston career

VU studentai yra Lietuvos darbdavių pasirinkimas Nr. 1

Įsidarbinamumo kompetencijų ugdymas yra vienas svarbiausių Universiteto prioritetų, todėl studentams suteikiamos galimybės tobulinti šias kompetencijas visų studijų metu. Savo galimybėmis pasinaudoję studentai sėkmingai pasirenka savo karjeros kelią, įsidarbina ir išlaiko norimą darbo vietą.

Karjeros kompetencijų ugdymą vykdo Studentų paslaugų ir karjeros skyrius:

  • Savęs pažinimas. Testų pagalba ir individualių karjeros konsultacijų metu studentas įsivertina savo vertybes, interesus, kompetencijas, silpnąsias ir stipriąsias savybes, kurios yra svarbios renkantis savo karjeros kelią.
  • Savo karjeros galimybių pažinimas. Studentas susipažįsta, kokios yra jo karjeros perspektyvos pasirinktoje srityje, kokios kompetencijos yra reikalingos norint dirbti šioje srityje, kaip šių kompetencijų galima įgyti studijų metu. Tai vykdoma teikiant individualias konsultacijas ir organizuojant mokymus.
  • Studijoms svarbių kompetencijų ugdymas. Studentai turi galimybę įgauti įgūdžių, padedančių mokytis efektyviau: streso valdymo, laiko planavimo, efektyvaus mokymosi, viešo kalbėjimo. Šie mokymai Vilniaus universiteto studentams yra nemokami.
  • Karjeros plano sudarymas. Susipažinęs su savo vertybėmis, turimomis ir tobulintinomis kompetencijomis, pasirinkęs karjeros kelią, su karjeros konsultantu ir elektroninių priemonių pagalba studentas gali pasirengti savo karjeros planą, aptarti jį kartu su specialistais. Karjeros planas – tai gairės, padedančios pasiekti užsibrėžtus karjeros tikslus.
  • Pagalba įgyvendinant karjeros planą. Kiekvienam studentui padedama pasiruošti sėkmingam darbo pokalbiui: parašyti patrauklų gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką, prisistatyti darbdaviui, atsakoma į klausimus, kaip atrodyti ir ką sakyti, vykdomos darbo pokalbio simuliacijos.

 

Individualios karjeros konsultacijos

Drąsiai kreipkis pagalbos ir aptark su karjeros konsultantu, kaip įveikti karjeros sunkumus, planuoti savo karjerą ir priimti su ja susijusius sprendimus. Konsultacijos leidžia naujai pamatyti savo karjeros situaciją, drąsiau veikti ir ieškoti labiausiai sau tinkamų karjeros sprendimų. Su karjeros konsultantu gali susitikti:

 • tiesiogiai Studentų paslaugų ir karjeros skyriuje;
 • nuotoliniu būdu (pavyzdžiui, Skype, telefonu ar naudojant sistemos karjera.lt pokalbių kambarį).

Konsultacijai registruokis el. paštu //www.vu.lt/konsultavimas@cr.vu.lt">konsultavimas@cr.vu.lt arba tel. (8 5) 219 3144.

 

Savęs pažinimo testai

Naudokis specialiais testais, kurie padės įsivertinti savo interesus, vertybes, gabumus, kompetencijas, asmenybės savybes. Jais gali atlikti savarankiškai sistemoje karjera.lt arba atėjus į Studentų paslaugų ir karjeros skyrių. Savo rezultatų aprašymus ir rekomendacijas galėsi aptarti su karjeros konsultantu.

Registruokis el. paštu //www.vu.lt/konsultavimas@cr.vu.lt">konsultavimas@cr.vu.lt arba tel. (8 5) 219 3144.

 

Darbo pokalbio simuliacijos

Įsivaizduok tikrą darbo pokalbio situaciją, tik jauskis saugiai, nes tai – tik simuliacija. Gauk konsultanto grįžtamąjį ryšį: kaip sekėsi, ką dar reikia tobulinti.

Registruokis el. paštu //www.vu.lt/konsultavimas@cr.vu.lt">konsultavimas@cr.vu.lt arba tel. (8 5) 219 3144.

 

CV ir motyvacinių laiškų ruošimas

Pateik savo CV ar motyvacinį laišką konsultantui, gauk tiesiogiai arba nuotoliniu būdu patarimų dėl jų tobulinimo.

Registruokis el. paštu //www.vu.lt/konsultavimas@cr.vu.lt">konsultavimas@cr.vu.lt arba tel. (8 5) 219 3144.

 

Pagalba ieškant darbo ar praktikos vietos

Kreipkis į konsultantus ir gauk tiesiogiai arba nuotoliniu būdu patarimų dėl darbo ar praktikos paieškos planavimo, kontaktų tinklo kūrimo, bendravimo su darbdaviais, paieškos strategijų ir kaip įveikti iškilusias įsidarbinimo kliūtis.

Registruokis el. paštu //www.vu.lt/konsultavimas@cr.vu.lt">konsultavimas@cr.vu.lt arba tel. (8 5) 219 3144.

Naudokis karjera.lt darbdavių bei darbo ir paieškos skelbimų duomenų baze: užpildyk savo CV, atrask įmones, kuriose norėtum dirbti, sek jų informaciją, užmegzk su jų atstovais ryšius.

Seminarai ir renginiai

Registruokis ir dalyvauk karjeros renginiuose ir mokymuose, įgyk naujų žinių ir įgūdžių, susitik ir bendrauk su specialistais ir kitais studentais, pasidalink savo patirtimi, keiskis informacija ir įgyk naujos patirties, padedančios kurti savo karjerą.

Renginių ir mokymų tinklelį sek čia.

 

Karjeros valdymo informacinė sistema Karjera.lt

karjera.lt yra pagrindinis įrankis, kuriuo naudojasi Studentų paslaugų ir karjeros skyrius, padėdamas studentams planuotis savo individualų karjeros kelią.

csm headerbild master stundenplan 7c28e70249

Gerbiami bendruomenės nariai,

prasidedant Pavasario semestrui prašome atkreipti dėmesį į atnaujintus paskaitų/egzaminų perlaikymo tvarkaraščius.

Atnaujinti tvarkaraščiai - tvarkaraščių skiltyje