Komentarai ir pastabos dėl interneto svetainės

Maloniai pranešame, jog Valstybinė lietuvių kalbos komisija surengs Vilniaus universiteto darbuotojams vieną seminarą, skirtą lietuvių kalbos vartojimo įgūdžiams stiprinti.

Seminaro tema: „Dažniausiai pasitaikančios klaidos oficialiuose įstaigos dokumentuose“.

Seminaras vyks: 2017 m. gegužės 26 d. nuo 9 val.

Seminaro trukmė: iki 90 minučių.

Seminaro vieta: Vilniaus universiteto Centriniai rūmai (Universiteto g. 3, Vilnius), 239 seminarų k.

Seminarą ves: VLKK narė doc. dr. Rasuolė Vladarskienė.

Į seminarą yra kviečiami visi administracinį darbą dirbantys Universiteto darbuotojai, taip pat ir visi kiti, kuriems siūloma tema yra aktuali.

Norintys dalyvauti seminare, kviečiami registruotis el. pašto adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, pareigas bei padalinį, kuriame dirbate.

Registruotis kviečiame iki 2017 m. gegužės 23 dienos.

Informacijos autorė:

Viktorija Ivanova