chgf erasmus tommeyer trip dg

Tomas Meyer, Erasmus studentas iš Münster taikomųjų mokslų universiteto (Vokietija) ir studentai iš CHGF GI dalijasi įspūdžiais iš 2017 m. rugsėjo mėnesį vykusios mokomosios ekskursijos, skirtos susipažinimui su Latvijos krantų tipais, jų formavimosi ypatumais, ypač - abraziniais procesais ir klifais. Šioje išvykoje, kuriai vadovavo GI Hidrologijos ir klimatologijos katedros doc. dr. D. Pupienis, dalyvavo šios katedros II kurso magistrai ir alumnė Karolina Grinevič, dirbanti Lietuvos Hidrometeorologijos tarnybos Aviacijos centre. 6 keliautojai, pradėję Mosėdžio V. Into respublikiniu akmenų muziejumi, aplankė Kuldygą, Liepoją, atliko magnetinio imlumo matavimus Ventspilio, Jūrkalnės ir Akmenragos paplūdimiuose, apžiūrėjo vienintelį šioje PR Baltijos pakrantėje Staldzenės krioklį, žvalgėsi Užavoje, Pavilostoje, Sairaki ir Akmenragoje. Kviečiame skaityti platesnę apžvalgą anglų kalba (parsisiųsti).