Komentarai ir pastabos dėl interneto svetainės

2017 m. rugsėjo 1 d.

9.30 val. – Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme.

11.00 val.Studijų metų pradžios šventė Chemijos ir geomokslų fakulteto Didžiojoje auloje (M. K. Čiurlionio g. 21/27). 14.45 val. – Vilniaus universiteto darbuotojų, studentų ir alumnų eisena nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų į Universiteto Didįjį kiemą (Universiteto g. 3).

15.30 val. – iškilminga studijų metų pradžios RENOVATIO STUDIORUM ceremonija Universiteto Didžiajame kieme. Iškilmių nuotaiką kels:

• Vilniaus universiteto pučiamųjų orkestras „Oktava“ (meno vadovas Albinas Kučinskas);

• Akademinis mišrus choras „Gaudeamus“ (meno vadovė Rasa Gelgotienė);

• Perkusijos studija „Afrikos būgnai“ (vadovas Gediminas Mačiulskis).

16.30 val. – šv. Mišios Vilniaus akademinei bendruomenei Arkikatedroje bazilikoje.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

dovas Gediminas Mačiulskis). 18.00 val. – vakaras su Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčios Gospel choru (Šv. Jono g. 12). Maloniai kviečiame dalyvauti!