Komentarai ir pastabos dėl interneto svetainės

kariuomene

Mėgsti karybą ir ginklus?

Nori dar vienos profesijos ir didesnio darbo vietų pasirinkimo?

Nori apsiginti pats, apginti savo šeimą ir savo būstą?

Jei keturis kartus pasakei TAIP, ateik pas mus!

Baigę mokslus, aukštųjų mokyklų studentai gali patekti į šauktinių sąrašus ir turės atlikti 9 mėnesių trukmės Nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą (NPPKT). Baigę Jaunesniųjų karininkų vadų mokymus į NPPKT nešaukiami.

LIETUVOS KARIUOMENĖ SKELBIA PRIĖMIMĄ Į JAUNESNIŲJŲ KARININKŲ VADŲ MOKYMUS  AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ STUDENTAMS IR ABSOLVENTAMS

Iki 2017 m. birželio 30 dienos priimami aukštųjų mokyklų studentų prašymai dalyvauti Jaunesniųjų karininkų vadų mokymuose generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje.

Prašymai priimami Vilniaus regioniniame karo prievolės ir komplektavimo skyriuje, Mindaugo g. 26, 109 kab., Vilnius

Papildoma informacija tel. 8-5-2103723, 8-5-2103734

el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

VU Chemijos ir geomokslų fakulteto studentų susitikimas su LK karo prievolės ir komplektavimo tarnybos atstovu, vyks 2017-05-04 12.00 val. Taikomosios chemijos auditorijoje (117 kab.).

Kalbėsim apie Lietuvos kariuomenę, apie pilietiškumą, patriotiškumą, propagandą kuri skleidžiama per socialinius tinklus. Apie šauktinius, kaip jie gyvena, kodėl verta rinktis šauktinio tarnybą ir apie kitus tarnybos būdus.

Paskaitos trukmė – 45 min.