Komentarai ir pastabos dėl interneto svetainės

Šį ketvirtadienį (05.04) VU Chemijos ir geomokslų fakulteto, Geomokslų institute (M.K.Čiurlionio g. 21) 14:00 Didžiojoje fakulteto a. (214 kabinetas, 2 aukštas) vyks seminaras-diskusija „Ar konkurencingi Lietuvos gamtos mokslų tyrėjai tarptautiniame kontekste?“.
Renginys skirtas aptarti europines tendencijas ir įvairias galimybes mokslininkams, dirbantiems klimato, aplinkos, gamtinių išteklių klausimais, įsijungti į tarptautinius tyrimus.
Susitikimo metu bus apžvelgti ERC (Europos mokslo tarybos) finansuojami su klimato kaita susiję projektai, pristatyta numatoma Horizontas 2020 programos "Klimato kaita, išteklių naudojimo efektyvumas, žaliavų tiekimas" 2018-2020 metų darbo programa, diskutuojama apie kitas galimybes ir galimas tyrimų kryptis Lietuvos gamtos mokslų tyrėjams.

Renginio programa.

SVARBU! Būtina išankstinė registracija į renginį! Registruotis galite paspaudę nuorodą.