Vyks kandidatų į VU Tarybą debatai

Balandžio 24 dieną, antradienį, vyks kandidatų į Vilniaus universiteto (VU) tarybą debatai. Šiuo metu kandidatai pretenduoja į dvi laisvas VU Tarybos vietas.

VU Tarybos nariu – ne VU dėstytojo ar mokslo (meno) darbuotojo, atstovaujančio teisinės, politinės, socialinės, ūkio, finansų ir administravimo sistemų plėtros interesų sričiai, pretenduoja tapti Giedrius Dusevičius (UAB „Inus“) ir Česlavas Okinčicas (advokatas).

VU Tarybos nariu – VU dėstytojo ar mokslo (meno) darbuotojo, atstovaujančio socialinių mokslų ir studijų plėtros interesų sričiai, pretenduoja tapti Aleksandras Dobryninas (VU Filosofijos fakultetas), Nerija Putinaitė (VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas) ir Vytautas Nekrošius (VU Teisės fakultetas).

Debatai vyks Komunikacijos fakulteto Spaudos teatro auditorijoje (Saulėtekio al. 9, I rūmai, 217 auditorija).

Renginį moderuos VU alumnas, žurnalistas Aurimas Perednis. Renginys bus transliuojamas ir internetu.

VU Taryba tiesiogiai dalyvauja didžiausio šalies universiteto valdyme ir yra vienas pagrindinių jo valdymo organų bei rūpinasi strateginiais aukštosios mokyklos plėtros klausimais.

Jeigu turite klausimų kandidatams, kviečiame juos pateikti el. paštu () arba komentaruose po transliacijos nuoroda.

Su kandidatais į VU Tarybą galite susipažinti žemiau arba VU puslapyje:

Kandidatai į Tarybos nario – ne Vilniaus universiteto dėstytojo ar mokslo (meno) darbuotojo, atstovaujančio teisinės, politinės, socialinės, ūkio, finansų ir administravimo sistemų plėtros interesų sričiai, vietą:

GIEDRIUS DUSEVIČIUS

– Sutikimas kandidatuoti

ČESLAV OKINČIC

- Kandidato anketa

– Sutikimas kandidatuoti

Kandidatai į Tarybos nario – Vilniaus universiteto dėstytojo ar mokslo (meno) darbuotojo, atstovaujančio socialinių mokslų ir studijų plėtros interesų sričiai, vietą:

ALEKSANDRAS DOBRYNINAS

NERIJA PUTINAITĖ

VYTAUTAS NEKROŠIUS

Kandidatai:

1. Giedrius Dusevičius;
  2. Česlav Okinčic.

Kviečiame susipažinti su kandidatų pateiktais dokumentais:

Chemijos ir geomokslų fakultete rinkimai į VU tarybą vyks:

2017 m. balandžio 25 d. – M. K. Čiurlionio g. 21/27, 312 kab.

2017 m. balandžio 26 d. – Naugarduko g. 24, 222 kab.

Išankstinis balsavimas vyks balandžio 18-19 dienomis.

CHGF Rinkimų komisijos pirmininkas prof. (HP) dr. Stasys Tautkus.

Kontaktai: Naugarduko g. 24, 224 ir 228 kab., 2193114, 2193117, .