Gerbiami kolegos,

informuojame, jog vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodeksu, Vilniaus universitete pradedami organizuoti darbo tarybos rinkimai.

Kviečiame visus, kurie Vilniaus universitete dirbate ilgiau kaip 3 mėnesius, iki vasario 2 dienos kelti ir registruoti kandidatus (prašymo ir sutikimo formas pridedame), o vasario 26-28 dienomis aktyviai balsuoti rinkimuose.

Darbo taryba yra nepriklausomas, visiems darbuotojams atstovaujantis organas, kurio nariai yra renkami iš darbuotojų tarpo. Pagrindinės darbo tarybos funkcijos, kaip tai numato Lietuvos Respublikos darbo kodeksas – dalyvauti darbdavio informavimo ir konsultavimo procedūrose, susijusiose su darbo, socialinėmis ir kitomis darbuotojams aktualiomis sąlygomis.

Atsižvelgiant į Vilniaus universiteto darbuotojų skaičių, darbo tarybą sudarys 11 narių ir jie bus renkami 3 metų kadencijai.

Daugiau informacijos apie kandidatų kėlimo tvarką, rinkimų komisijos narius ir kitą aktualią informaciją rasite specialiai darbo tarybos rinkimams skirtame puslapyje rinkimai.vu.lt <https://www.vu.lt/rinkimai>