zKO9URYE.jpg

Nuo rugsėjo Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų (VU CHGF) prof. dr. Darijus Veteikis pirmininkaus universiteto senato mokslo komitetui.

Mokslo komitetas svarsto mokslinių ir meno tyrimų, meno, eksperimentinės, socialinės, kultūrinės ir technologinės plėtros programas bei projektus ir teikia Senatui siūlymus dėl jų finansavimo ir prioritetų. Taip pat prireikus, svarsto rektoriaus teikimą panaikinti asmeniui suteiktą kvalifikacinį, mokslo daktaro arba meno daktaro laipsnį (kartu ir atitinkamą diplomą) ar laipsnio nesuteikiančių studijų baigimo ir (arba) įgytos kvalifikacijos patvirtinimą (kartu ir atitinkamą pažymėjimą), jeigu tas laipsnis buvo įgytas ar studijos buvo baigtos (kvalifikacija buvo įgyta) asmeniui šiurkščiai pažeidus Lietuvos Respublikos ar Universiteto teisės aktus, tarp jų ir Universiteto akademinės etikos kodeksą, ir teikia savo išvadą Senatui.

Komiteto struktūra:

Pirmininkas: Prof. dr. Darijus Veteikis

Nariai:

prof. dr. Zenona Atkočiūnienė (Komunikacijos fakultetas)

prof. habil. dr. Zita Aušrelė Kučinskienė (Medicinos fakultetas)

doc. dr. Aidas Matijošius (Fizikos fakultetas)

vyriaus. m. d. dr. Rūta Navakauskienė (Gyvybės mokslų centras)

doc. dr. Jurgis Pakerys (Filologijos fakultetas)

prof. habil. dr. Arūnas Ramanavičius (Chemijos ir geomokslų fakultetas)

prof. dr. Ainė Ramonaitė (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas)

prof. dr. Rimantas Vaicekauskas (Matematikos ir informatikos fakultetas)

vyr. m. d. dr. Česlovas Venclovas (Gyvybės mokslų centras)

Lukas Lisauskas (studentų atstovas)

Giedrė Mikulėnaitė (studentų atstovė)

Komiteto sekretorė: Diana Razinskaitė.