board-784349_960_720.jpg

Ar jau pasiruošei naujo semestro nuotykiams? Jei ne, tai paskubėk, kol dar nevėlu!

Kasmet į VU atvyksta studijuoti apie 1000 studentų iš įvairiausių pasaulio šalių, kurie nori susipažinti su mūsų kultūra bei čia gyvenančiais bendraamžiais.

Jei nori pagilinti savo užsienio kalbos žinias, domiesi kitomis kultūromis, norėtum susirasti draugų iš viso pasaulio ir pasisemti nepamirštamų įspūdžių, turime tau puikų pasiūlymą – tapk ESN Vilnius University ESNbuddy (mentoriumi) pavasario semestrui!

Kas yra ESNbuddy (mentorius)?

Trumpai tariant, ESNbuddy padeda į Lietuvą studijuoti atvykusiems užsienio studentams, tačiau iš tikrųjų tai reiškia daug daugiau! Jiems ESNbuddy yra tarsi:

- pirmasis veidas, kurį jie išvysta oro uoste,
- draugas, padėjęs įsikurti ir palengvinti kultūrinį šoką,
- patarėjas studentiško gyvenimo Lietuvoje klausimais,
- išminčius, nurodantis kur, kaip ir kada įsigyti LSP (bei kuriose vietose yra geriausios nuolaidos),
- angelas sargas, kuris padės net ir svetimoje šalyje pasijausti kaip namuose.

Mes esame karta, galinti suvienyti skirtingas kultūras!

Registruokis čia: vu.esnlithuania.org/buddy

Jei turi su mentoryste susijusių klausimų, rašyk

Daugiau apie mus sužinok apsilankęs čia:

FB: ESN Vilnius University
IG: esn_vu

We care, we help, we share!

ESN VILNIUS UNIVERSITY