vu didysis kiemas 642x410

Stojant į antrosios pakopos studijas, bus galima nurodyti iki 10 norimų studijų programų, kurias reikia išdėstyti prioriteto mažėjimo tvarka.

Remiantis tyrimais Lietuvoje ir užsienyje, magistro laipsnis suteikia daugiau galimybių užimti vadovaujančią poziciją darbe, gauti didesnį atlyginimą ir sėkmingai tęsti karjerą pasirinktoje srityje.

VU teikia aukščiausios kokybės magistrantūros studijas Lietuvoje. „Esame novatoriški ir nuolat keliame kompetencijų lygį – šią nuostatą taikome abiem bendruomenės grupėms – dėstytojams ir studentams“, – teigia VU studijų prorektorius doc. dr. Valdas Jaskūnas.

Magistrantūros studijos VU suteikia galimybę derinti darbą ir studijas, o taip pat ir išvažiuoti studijuoti į geriausiųjų šimtuke esančius pasaulio universitetus pagal dvišales ar Erasmus+ programas.

Kviečiame rinktis Chemijos ir geomokslų fakulteto magistrantūros programas:

PRAŠYMO PATEIKIMAS

Prašymus studijuoti galima teikti ir koreguoti VU ISAS nuo gegužės 21 d. iki birželio 27 d. 24.00 val.

STOJAMOJI STUDIJŲ ĮMOKA

Teikiant prašymą studijuoti VU ISAS stojančiųjų bus prašoma sumokėti 45 eurų stojamąją studijų įmoką (aukštąją mokyklą baigus Lietuvoje) ir vėliau tęsti registraciją. Sumokėjus stojamąją studijų įmoką vėliau jos nereikės mokėti, jei pageidausite pretenduoti per kitus priėmimų etapus. Kaip sumokėti stojamąją studijų įmoką ir informaciją apie atleidimą nuo studijų įmokos mokėjimo galite rasti čia.

Tuo atveju, jeigu aukštąją mokyklą baigėte užsienyje, stojamoji studijų įmoka yra 100 eurų. Ši suma yra didesnė, kadangi Universiteto darbuotojai atliks Jūsų įgyto laipsnio pripažinimą ir konvertuos Jūsų gautus pažymius į lietuvišką vertinimo sistemą. Kaip sumokėti stojamąją studijų įmoką ir informaciją apie atleidimą nuo studijų įmokos mokėjimo galite rasti čia.

DOKUMENTŲ REGISTRACIJA

Baigusių Vilniaus universitetą 2005–2019 m., diplomo ir jo priedėlio duomenys perkeliami į sistemą automatiškai. Asmenims, kurių diplomo duomenys nėra automatiškai perkeliami į priėmimo sistemą, po prašymo pateikimo VU ISAS taip pat būtina pateikti priėmimui reikalingų dokumentų elektronines kopijas toje pačioje sistemoje.

Užsienyje išsilavinimą įgiję stojantieji išsilavinimo dokumentų elektronines kopijas turi pateikti iki birželio 20 d. 14.00 val.

KONKURSINIO BALO PASKELBIMAS

Stojančiųjų konkursiniai balai VU priėmimo sistemoje skelbiami liepos 1 d. 11 val.

KVIETIMAI STUDIJUOTI

Kvietimai skelbiami VU priėmimo sistemoje liepos 2 d. 10.00 val.

STUDIJŲ SUTARTIES SUDARYMAS

Sudaryti studijų sutartį (2019 m.) su Vilniaus universitetu galima:

Neatvykstant ir sudarant sutartį el. būdu, naudojantis asmeninės Swedbank, SEB, Luminor arba Šiaulių banko el. bankininkystės paslauga nuo liepos 2 d. 10 val. iki liepos 3 d. 24 val.;

Atvykstant į Universiteto padalinį, kuriame vykdoma programa, į kurią buvo gautas kvietimas studijuoti liepos 3 d. nuo 10 iki 14 val.

REGISTRACIJA STUDIJOMS

Rugsėjo 1-30 d. būtina užsiregistruoti www.id.vu.lt ir prisijungus prie VU eStudentas paspausti „Registracija studijoms“.

Per rugsėjo mėnesį į studijas neužsiregistravę studentai yra braukiami iš studentų sąrašų.

ĮMOKA UŽ STUDIJAS

Įstojusiems į mokamas vietas, įmoką už studijas reikia sumokėti iki rugsėjo 30 d. Sumokėti galite prisijungę prie VU eStudentas nuo rugsėjo 1 d. Daugiau informacijos apie VU teikiamas lengvatas galite rasti čia.

Visą stojančiajam į magistrantūros studijas reikalingą informaciją galima rasti VU tinklalapyje.