diplomai.jpg

 

Data: 2018 m. birželio 20 d.

Laikas:

14.00–16.00 val. Pirmosios pakopos absolventai;

16.00–17.00 val. Antrosios pakopos absolventai.

Vieta: Šv. Jonų bažnyčia (Šv. Jono g. 12, Vilnius).

 

Absolventus ir svečius sveikins:

 • Fakulteto administracija;

 • Vilniaus universiteto Partnerystės prorektorė prof. dr. Greta Drūteikienė;

 • Vilniaus moterų choras „Viva“;

 • Vilniaus kolegijos Muzikinio teatro studijų programos 1 kurso studentė Salvija Tumalavičiūtė. Akompanuoja LMTA fortepijono specialybės 1 kurso studentė Lina Žutautaitė.

  Kviečiame dalyvauti!

 

sml studentai su kepuraitemis 7 530x351

 

Kviečiame rinktis Chemijos ir geomokslų fakulteto magistrantūros programas:

 

 

PRAŠYMO PATEIKIMAS

Prašymų studijuoti pildymas vyksta nuo gegužės 22 d. iki birželio 27 d. 24.00 val.

 

DOKUMENTŲ REGISTRACIJA

Baigusių Vilniaus universitetą 2005–2018 m., diplomo ir jo priedėlio duomenys perkeliami į sistemą automatiškai. Asmenys, kurių diplomo ir jo priedėlio duomenys į sistemą nėra perkeliami internetu arba turintys papildomų dokumentų turi juos suvesti savarankiškai ir dokumentų originalus į Universitetą pristatyti asmeniškai (birželio 28 d. 10.00–17.00 val. ir birželio 29 d. 9.00–15.00 val. Informacinių technologijų paslaugų centras, Saulėtekio al. 9, Vilniuje).

 

KVIETIMAI STUDIJUOTI

Kvietimai skelbiami liepos 3 d. 10.00 val. VU priėmimo sistemoje.

Konkursiniai balai skelbiami liepos 2 d. 11.00 val. VU priėmimo sistemoje. Kvietimas taip pat siunčiamas stojimo metu nurodytu el. pašto adresu.

 

REGISTRACIJOS MOKĖJIMAS

Prieš sudarant studijų sutartį būtina sumokėti registracijos mokestį (30 Eur).

 

STUDIJŲ SUTARTIES SUDARYMAS

Sudaryti studijų sutartį su Universitetu galima:

- internetu nuo liepos 3 d. 10 val. iki liepos 4 d. 24 val. naudojantis el. bankininkystės paslauga.

- atvykus į Universitetą (Informacinių technologijų paslaugų centras, Saulėtekio al. 9, Vilnius) liepos 4 d. nuo 10.00 val. iki 14.00 val.

 

ĮMOKA UŽ STUDIJAS

Įstoję į mokamas vietas, įmoką už studiją reikia sumokėti iki rugsėjo 30 d. Sumokėti galite prisijungę prie VU eStudentas aplinkos nuo rugsėjo 1 d.

 

REGISTRACIJA STUDIJOMS

Rugsėjo 1–30 d. būtina užsiregistruoti www.idm.vu.lt ir prisijungus prie VU eStudentas  paspausti „Registracija studijoms“. Neužsiregistravusieji į studijas rugsėjo mėnesį, braukiami iš studentų sąrašų.

 

Programų aprašai ir naujausia informacija nuolatos skelbiama Vilniaus universiteto puslapyje https://www.vu.lt/kviecia#magistro 

31250514_1710162815719461_2203980042694052871_n.jpg

Šių metų balandžio 30 d. 15 val. Lundo universiteto (Department of physical geography and ecosystem science, Lund University) docentas Vaughan Phillips skaitys paskaitą: „Numerical modelling and severe weather“  

Paskaita vyks VU Geomokslų institute (M. K. Čiurlionio 21), Didžiojoje auditorijoje (214 k., II aukštas). Paskaita vyks anglų kalba, preliminari trukmė 1,5 val.

 

Švietimo ir mokslo ministerija informuoja, kad 2018–2019 m. m. gabiausi Universiteto studentai kaip kasmet galės gauti Lietuvos Respublikos Prezidentų Antano Smetonos, Kazio Griniaus, Aleksandro Stulginskio, Jono Žemaičio, Algirdo Brazausko vardines stipendijas.

Pagal LR Prezidentų A. Smetonos, K. Griniaus, A. Stulginskio, J. Žemaičio ir A. Brazausko vardinių stipendijų nuostatus, Švietimo ir mokslo ministerija skirs bakalauro/vientisųjų studijų programų studentams 190 Eur, o magistro/vientisųjų – 266 Eur kasmėnesinę stipendiją. 

Stipendija skiriama studijų metams, t. y. nuo rugsėjo 1 d. iki kitų metų rugpjūčio 31 d. (baigiamojo kurso studentams iki birželio 30 d.). Stipendijos mokėjimas nutraukiamas Švietimo ir mokslo ministro sprendimu, jei studentas turi akademinių skolų, jei studentui paskirta drausminė nuobauda, jei studentas nutraukia studijas arba pašalinamas iš aukštosios mokyklos jos nustatyta tvarka, taip pat jei atsiranda arba paaiškėja aplinkybių, dėl kurių studentui negalėjo būti skirta stipendija.

Vilniaus universitetas Švietimo ir mokslo ministerijai iš viso galės pateikti iki 20 kandidatų stipendijoms gauti. Prezidento A. Smetonos vardinei stipendijai galima teikti keturis kandidatus iš humanitarinių mokslų studijų srities. Prezidento K. Griniaus vardo stipendijai galima deleguoti keturis biomedicinos mokslų studijų srities studentus. Prezidento A. Stulginskio vardo stipendijai galima pateikti keturis kandidatus iš fizinių mokslų studijų srities. Taip pat galima pateikti keturis kandidatus A. Brazausko vardo stipendijai, kuri skiriama socialinių mokslų studijų srities studentams, bei keturis kandidatus J. Žemaičio vardo stipendijai, kuri skiriama technologijos mokslų studijų srities studentams. 

Kiekvienu atveju du iš keturių kandidatų turi būti bakalauro būsimųjų 3-4 kursų arba vientisųjų studijų programų būsimųjų 3-4 kursų studentai, bei dumagistro būsimojo 2 kurso arba vientisųjų studijų programų būsimųjų 5-6 kursų studentai. 

Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto studentai, pretenduojantys gauti vardinę stipendiją, iki balandžio 9 d. (imtinai) elektroniniu paštu  turi pateikti šiuos dokumentus:

  1. Studento prašymas skirti vardinę stipendiją (skenuotas su parašu);
  1. Studento studijų, mokslinės ir (arba) meninės veiklos įvertinimas, parengtas atsižvelgus į ypač gerus studijų, mokslinės ir (arba) meninės veiklos rezultatus, studento dalyvavimą konkursuose, ekspedicijose, studentų mokslinės praktikos projektuose, paskelbtus mokslo ir kitus darbus;
  1. Studento užpildyta kandidatų, LR Prezidentų vardinėms stipendijoms gauti, studijų rezultatų, mokslinės ir (arba) meninės veiklos paraiškos forma;
  1. Mokslo darbų, pranešimų kopijos.

DOKUMENTŲ PAVYZDINĖS FORMOSPRAŠYMASVEIKLOS ĮVERTINIMO FORMAKANDIDATO PARAIŠKOS FORMA

Fakulteto administracija pagal minėtas kvotas kiekvienai studijų sričiai atrinks po 4 kandidatus ir pateiks jų sąrašą Vilniaus universiteto Studentų akademinių reikalų skyriui. Iš visų kamieninių akademinių padalinių pasiūlytų kandidatų specialiai sudarytoje komisijoje bus atrinkti 20 pretendentų, kurių kandidatūros stipendijai gauti bus pateiktos Švietimo ir mokslo ministerijai.

Vilniaus universiteto atrinkti kandidatai nuo balandžio 23 d. iki gegužės 1 d. 15 val. skaitmeniniu pavidalu turės pateikti paraiškas ir dokumentus Lietuvos mokslo akademijos nurodytu adresu: http://www.lma.lt/Paraiskos/lietuvos-respublikos-prezidentu-vardiniu-stipendiju-konkursaS 

Prezidentų vardinių stipendijų nuostatus galima rasti Vilniaus universiteto svetainėje adresu: https://www.vu.lt/studijos/studentams/finansai/stipendijoS

Turint klausimų dėl Prezidentų vardinių stipendijų, kreipkitės į Finansinės paramos studentams koordinatorę Jurgitą Alonderytę-Venckienę (Saulėtekio al. 9, 109A kab., tel. 219 3235, el. p. ).

demola 600x400

Universitetas kartu su Visorių informacinių technologijų parku visus studentus kviečia dalyvauti "Demola Vilnius" programoje, kurios tikslas – suburti universitetus, studentus ir verslo įmones bendriems iššūkiams spręsti.

Programa suteikia studentams galimybę išmėginti save, užmegzti naujų pažinčių ir įgyti komandinio darbo patirties. Kartu su įmonių atstovais dalyviai dirbs komandose ir ieškos sprendimų, padėsiančių patobulinti esamus produktus arba sukurti naujus.

Aplikuoti galima iki kovo 11 d., tad raginame nesnausti. Daugiau informacijos -  https://goo.gl/j9oBfk

28378319 1849963991721211 5575082699341616240 n

 

Tai mokymai studentams, kurie nori pasisemti naujų idėjų apie tai, kaip prisistatyti darbdaviams, kad būtų pastebėti. Taip pat visiems tiems, kuriems trūksta gyvenimo aprašymo rengimo žinių ar praktinių įgūdžių.
Seminaro metu kalbėsimės apie dažniausiai daromas esmines klaidas, konsultuosime individualiai.

Atsineškite į seminarą savo gyvenimo aprašymą ir gaukite konkrečių idėjų, kaip jį patobulinti!

Mokymus organizuoja Studentų paslaugų ir karjeros skyriaus konsultantė Aida Akudovičiūtė.

Mokymai vyks kovo 7 d. 15.00–17.00 val. Karjeros centre, Studentų paslaugų ir karjeros skyriuje, Vilniaus universitete, Saulėtekio al. 9, III rūmuose.

Registracija: https://goo.gl/sRbSif

 

 

 

 

 

 

 

Kviečiami paskutinio kurso bakalauro programos studentai, magistrantai ir doktorantai teikti paraiškas į Profesinės stažuotės programos konkursą

Profesinės stažuotės programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams suteikiamos iki 30,000 JAV dolerių per metus stipendijos, kurios sirtos padengti apgyvendinimo, maisto bei transporto išlaidas stažuotės metu.

Per septynerius Baltijos-Amerikos Laisvės fondo veiklos metus šia unikalia galimybe jau  pasinaudojo beveik 90 studentų ir absolventų iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Ši programa – tai puiki galimybė įgyti profesinės patirties, išplėsti pažinčių ratą, susipažinti su JAV kultūra ir gyvenimo būdu.

Paraiškos priimamos iki balandžio  2 d. Daugiau informacijos apie programą ir konkurso sąlygas rasite: http://www.balticamericanfreedomfoundation.org/internship/

 

marshall alston career

VU studentai yra Lietuvos darbdavių pasirinkimas Nr. 1

Įsidarbinamumo kompetencijų ugdymas yra vienas svarbiausių Universiteto prioritetų, todėl studentams suteikiamos galimybės tobulinti šias kompetencijas visų studijų metu. Savo galimybėmis pasinaudoję studentai sėkmingai pasirenka savo karjeros kelią, įsidarbina ir išlaiko norimą darbo vietą.

Karjeros kompetencijų ugdymą vykdo Studentų paslaugų ir karjeros skyrius:

  • Savęs pažinimas. Testų pagalba ir individualių karjeros konsultacijų metu studentas įsivertina savo vertybes, interesus, kompetencijas, silpnąsias ir stipriąsias savybes, kurios yra svarbios renkantis savo karjeros kelią.
  • Savo karjeros galimybių pažinimas. Studentas susipažįsta, kokios yra jo karjeros perspektyvos pasirinktoje srityje, kokios kompetencijos yra reikalingos norint dirbti šioje srityje, kaip šių kompetencijų galima įgyti studijų metu. Tai vykdoma teikiant individualias konsultacijas ir organizuojant mokymus.
  • Studijoms svarbių kompetencijų ugdymas. Studentai turi galimybę įgauti įgūdžių, padedančių mokytis efektyviau: streso valdymo, laiko planavimo, efektyvaus mokymosi, viešo kalbėjimo. Šie mokymai Vilniaus universiteto studentams yra nemokami.
  • Karjeros plano sudarymas. Susipažinęs su savo vertybėmis, turimomis ir tobulintinomis kompetencijomis, pasirinkęs karjeros kelią, su karjeros konsultantu ir elektroninių priemonių pagalba studentas gali pasirengti savo karjeros planą, aptarti jį kartu su specialistais. Karjeros planas – tai gairės, padedančios pasiekti užsibrėžtus karjeros tikslus.
  • Pagalba įgyvendinant karjeros planą. Kiekvienam studentui padedama pasiruošti sėkmingam darbo pokalbiui: parašyti patrauklų gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką, prisistatyti darbdaviui, atsakoma į klausimus, kaip atrodyti ir ką sakyti, vykdomos darbo pokalbio simuliacijos.

 

Individualios karjeros konsultacijos

Drąsiai kreipkis pagalbos ir aptark su karjeros konsultantu, kaip įveikti karjeros sunkumus, planuoti savo karjerą ir priimti su ja susijusius sprendimus. Konsultacijos leidžia naujai pamatyti savo karjeros situaciją, drąsiau veikti ir ieškoti labiausiai sau tinkamų karjeros sprendimų. Su karjeros konsultantu gali susitikti:

 • tiesiogiai Studentų paslaugų ir karjeros skyriuje;
 • nuotoliniu būdu (pavyzdžiui, Skype, telefonu ar naudojant sistemos karjera.lt pokalbių kambarį).

Konsultacijai registruokis el. paštu //www.vu.lt/konsultavimas@cr.vu.lt">konsultavimas@cr.vu.lt arba tel. (8 5) 219 3144.

 

Savęs pažinimo testai

Naudokis specialiais testais, kurie padės įsivertinti savo interesus, vertybes, gabumus, kompetencijas, asmenybės savybes. Jais gali atlikti savarankiškai sistemoje karjera.lt arba atėjus į Studentų paslaugų ir karjeros skyrių. Savo rezultatų aprašymus ir rekomendacijas galėsi aptarti su karjeros konsultantu.

Registruokis el. paštu //www.vu.lt/konsultavimas@cr.vu.lt">konsultavimas@cr.vu.lt arba tel. (8 5) 219 3144.

 

Darbo pokalbio simuliacijos

Įsivaizduok tikrą darbo pokalbio situaciją, tik jauskis saugiai, nes tai – tik simuliacija. Gauk konsultanto grįžtamąjį ryšį: kaip sekėsi, ką dar reikia tobulinti.

Registruokis el. paštu //www.vu.lt/konsultavimas@cr.vu.lt">konsultavimas@cr.vu.lt arba tel. (8 5) 219 3144.

 

CV ir motyvacinių laiškų ruošimas

Pateik savo CV ar motyvacinį laišką konsultantui, gauk tiesiogiai arba nuotoliniu būdu patarimų dėl jų tobulinimo.

Registruokis el. paštu //www.vu.lt/konsultavimas@cr.vu.lt">konsultavimas@cr.vu.lt arba tel. (8 5) 219 3144.

 

Pagalba ieškant darbo ar praktikos vietos

Kreipkis į konsultantus ir gauk tiesiogiai arba nuotoliniu būdu patarimų dėl darbo ar praktikos paieškos planavimo, kontaktų tinklo kūrimo, bendravimo su darbdaviais, paieškos strategijų ir kaip įveikti iškilusias įsidarbinimo kliūtis.

Registruokis el. paštu //www.vu.lt/konsultavimas@cr.vu.lt">konsultavimas@cr.vu.lt arba tel. (8 5) 219 3144.

Naudokis karjera.lt darbdavių bei darbo ir paieškos skelbimų duomenų baze: užpildyk savo CV, atrask įmones, kuriose norėtum dirbti, sek jų informaciją, užmegzk su jų atstovais ryšius.

Seminarai ir renginiai

Registruokis ir dalyvauk karjeros renginiuose ir mokymuose, įgyk naujų žinių ir įgūdžių, susitik ir bendrauk su specialistais ir kitais studentais, pasidalink savo patirtimi, keiskis informacija ir įgyk naujos patirties, padedančios kurti savo karjerą.

Renginių ir mokymų tinklelį sek čia.

 

Karjeros valdymo informacinė sistema Karjera.lt

karjera.lt yra pagrindinis įrankis, kuriuo naudojasi Studentų paslaugų ir karjeros skyrius, padėdamas studentams planuotis savo individualų karjeros kelią.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos