cct studentu banner

Studentų mokslinė konferencija „Chemija ir cheminė technologija“ vyks šių metų gegužės 17 dieną Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakultete (Saulėtekio al. 3, LT -10257 Vilnius). Konferenciją organizuoja Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos institutas, Kauno technologijos universiteto Cheminės technologijos fakultetas, Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas.

Kviečiame dalyvauti studentus!

Detali informacija - http://www.cct-students.chgf.vu.lt/

REGISTRACIJA Į KONFERENCIJĄ

53272262 569438963540614 5192374959875293184 n

Sveikiname Chemijos instituto doktorantę Juliją Grigorjevaitę, kurios mokslo darbas  „Naujų raudonai švytinčių fosforų, taikomų kaip saugumo pigmentai, sintezė ir optinės savybės“ ('Synthesis and Optical Properties of New Red Emitting Phosphors for Security Pigments Application') (darbo vadovas doc. dr. Arturas Katelnikovas), laimėjo 2018 m. Lietuvos mokslų akademijos premijų aukštųjų mokyklų studentų mokslinių darbų konkursą.
Lietuvos mokslų akademija kasmet organizuoja vardinių premijų, jaunųjų mokslinių ir doktorantų bei aukštųjų mokyklų studentų mokslinių darbų konkursus. Jaunųjų mokslinių ir doktorantų konkursui pateikti 43 darbai, aukštųjų mokyklų studentų – 32.

hero program dialogue

Svajoji apie darbo patirtį Jungtinėse Valstijose? Dalyvauk Baltijos – Amerikos Laisvės fondo konkurse į Profesinių stažuočių programą.

Pilnas išlaikymas ir garantuota praktikos vieta!

Kviečiame paskutinio kurso bakalauro programos studentus, magistrantus ir doktorantus teikti paraiškas į Profesinės stažuotės programos konkursą.

Profesinės stažuotės programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams suteikiamos iki 30,000 JAV dolerių per metus stipendijos, kurios sirtos padengti apgyvendinimo, draudimo, maisto bei transporto išlaidas stažuotės metu.

Per aštuonerius Baltijos-Amerikos Laisvės fondo veiklos metus šia unikalia galimybe jau pasinaudojo daugiau nei 100 studentų ir absolventų iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Ši programa – tai puiki galimybė įgyti profesinės patirties, išplėsti pažinčių ratą, susipažinti su JAV kultūra ir gyvenimo būdu.

Paraiškos priimamos iki balandžio 2 d. Daugiau informacijos apie programą ir konkurso sąlygas rasite:

2019 m. sausio 16 d. 15 val. Neorganinės chemijos auditorijoje CHGF Chemijos instituto magistrantai Mindaugas Gicevičius ir Gintarė Plečkaitytė pristatys mokslinių stažuočių rezultatus:
1. Bioelektronika: organinių puslaidininkių taikymas neurostimuliaciniams įrenginiams" ("Bioelectronics: organic semiconductors for neural stimulation devices"), Mindaugas Gicevičius (Chemija, II kursas), Linköpings universitet, Švedija.
2. Termoterapijos šildytuvų kūrimas astronautams" ("Customized Thermotherapy Packs for Astronauts"), Gintarė Plečkaitytė (Nanomedžiagų chemija, II kursas), Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos Ames tyrimų centras (NASA), Jungtinės Amerikos valstijos.
Pirmieji išgirsikite informaciją apie inovatyvius mokslinių tyrimų rezultatus ir istoriją apie patirtį bei įspūdžius pažangiausiose pasaulinėse institucijose.