tarpt 2

Praėjusią savaitę, gegužės 16-ą dieną, Lietuvos mokslų akademijoje vyko Chemijos ir geomokslų fakulteto (CHGF) drauge su partneriais organizuojama tarptautinė konferencija „Chemistry and Chemical Technology 2019”. Kaip savo sveikinimo kalboje minėjo dekanė prof. Aldona Beganskienė, ši konferencija suteikė puikią progą pasidalinti žiniomis inžinieriams ir profesionalams, mokslininkams ir doktorantams bei pristatyti naujausius mokslinius rezultatus ir idėjas.

Skaityti daugiau...

thermo fisher

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“, tęsdama ilgametį bendradarbiavimą su Lietuvos universitetais, kviečia Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro ir Chemijos ir geomokslų fakulteto bakalauro 2-3 kurso studentus Bendrovėje rengti pirmosios (bakalauro) studijų pakopos baigiamuosius darbus.

Geriausiems studentams, kurie 2019-2020 mokslo metais baigiamuosius studijų darbus rengs Bendrovėje, bus skirtos vardinės „Thermo Fisher Scientific“ stipendijos.

KONKURSO SĄLYGOS

Skaityti daugiau...

20190410 163203

 Šių metų balandžio 7-12 dienomis Vienoje, Austrijoje vyko kasmetinė EGU (liet. Europos Geomokslų Sąjunga) organizuojama Generalinė Asamblėja. Tai didžiausia geomokslų srities konferencija Europoje, suburianti tūkstančius mokslininkų iš viso pasaulio, apjungianti Žemės, planetų bei kosmoso tyrimų disciplinas, suteikianti galimybę susipažinti su naujaisiais moksliniais atradimais, metodais bei skatinanti mokslinę komunikaciją ir bendradarbiavimą.

Skaityti daugiau...
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos