img 8990

Birželio 13-ą dieną Vilniaus universiteto bibliotekos Baltojoje salėje vyko vieša, Vietovardžių metams skirta diskusija „Vietovardžiai: duomenys, prieiga, nauda“. Renginio pradžioje pranešimą apie oficialų ir nuolat atnaujinamą Lietuvos vietovardžių erdvinių duomenų rinkinį (beje, prie šio rinkinio kūrimo gali prisidėti kiekvienas!) skaitė geoportal.lt administratorius Donatas Gudelis.

Skaityti daugiau...

 

simonas

Susipažinkite – dr. Simonas Šabanovas  – žmogus, kurio veikloms išvardinti vienu ypu tikrai pristigtų kvapo. Jis - geografijos mokytojas ekspertas, mokomųjų priemonių mokyklai autorius, 2017-ųjų Lietuvos metų mokytojas, Šiaurės licėjaus ugdymo vadovas, Studijų kokybės vertinimo centro (SKVC) vertintojas ir Vilniaus universiteto dėstytojas.

Skaityti daugiau...

kortele maz

Vilniaus universitetas (VU) pristato specialiai alumnams skirtą interaktyvią platformą. Šios platformos tikslas – išlaikyti ir stiprinti tarpusavio ryšius su universiteto alumnais, kurių Lietuvoje ir pasaulyje yra beveik 200 000. Interaktyvi erdvė  suteikia galimybę atnaujinti senus ir užmegzti naujus profesinius ryšius, skelbti su karjera susijusias ir asmenines naujienas, rasti savo kurso ar universiteto draugus, dėstytojus ir su jais bendrauti, taip pat sekti svarbiausias universiteto bei alumnų naujienas.

Skaityti daugiau...

studentai apklausos

„Pasakykime universitetui, ką mes manome apie savo studijas. Grįžtamasis ryšys – svarbu. Užpildyti anketas – paprasta: is.vu.lt “ – ragina praėjusį semestrą anketas pildę ir džemperius laimėję VU studentai – Monika iš VU Medicinos fakulteto, Gabrielė iš VU Filologijos fakulteto, Arnas iš VU Fizikos fakulteto ir Ugnė iš VU TSPMI!

Skaityti daugiau...
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos