69495656 2653797547985399 1564788939644993536 o

Tarptautinė jaunimo stovykla "Our Home, Our Responsibility"

Data: 2019 m. rugsėjo 14-23 d.
Vieta: Zakopanės regionas, Lenkija.
Finansavimas ir išlaidos: ES finansuojama Erasmus+ programos, suteikiama kelionė iš Vilniaus, apgyvendinimas ir maitinimas. Jūsų išlaidos tik 30 eur.
Dalyvių amžius: 18-30 m.
Atrinksime 10 dalyvių iš Lietuvos!

Mokymai "NAVIGATE BY COMPASS"

Data: 2019 m. rugsėjo 18-26 d. (įskaitant kelionės dienas).

Vieta: Sfantu Gheorghe, Rumunija.

Dalyvaujančios šalys: Vengrija, Bulgarija, Graikija, Italija, Turkija, Lietuva, Prancūzija, Estija.

Finansavimas ir išlaidos: ES finansuojama Erasmus+ programos, kelionės kompensacija iki 275 EUR, apgyvendinimas ir maitinimas suteikiamas. Nekompensuojamos išlaidos tik 30 eur.

Dalyvių amžius: neribojamas.

Atrinksime 4 dalyvius iš Lietuvos!

Mokymai "THE POWER OF STORIES IN ‘DIFFICULT’ TOPICS – EXPLAINING INEQUALITIES AND ECONOMY"

Data: 2019 m. lapkričio 12-21 d. (įskaitant kelionės dienas).

Vieta: Wisła, Lenkija.
Dalyvaujančios šalys: Armėnija, Gruzija, Lietuva, Lenkija, Serbija, Ukraina.
Dalyvių amžius: neribojamas.
Atrinksime 3 dalyvius iš Lietuvos!

Susidomėjote?

KUO SKUBIAU siųskite el. paštu atsiųskite šią informaciją.:

• motyvacinį laišką, kodėl į šiuos mokymus turėtumėte vykti būtent Jūs, kaip savo žinias pritaikysite savo aplinkoje;
  • nurodykite savo amžių;
  • parašykite savo telefono numerį.